2015
Výsledky pro rok 2015
Příjmení a jméno | Bydliště / Klub | Čas | |
ODSTRKOVADLA | |||
1. | Vašíček Robin | Praha | 00:15,34 |
2. | Jansová Barbora | Hodyně | 00:19,05 |
3. | Šejnoha David | Hatě | 00:21,43 |
4. | Sedláčková Olga | Kvaň | 00:24,49 |
5. | Harešová Nela | TOM Svišti Beroun | 00:38,36 |
6. | Matějka Matyáš | Křešín | 00:43,75 |
7. | Reš Robin | Vižina | 01:08,09 |
M6 | |||
1. | Toth Lukáš | Hodyně | 02:56:00 |
2. | Kocman Vojtěch | Neumětely | 03:01:00 |
3. | Volf František | Čelákovice | 04:17:00 |
4. | Šinágl Viktor | TOM Svišti Beroun | 04:47:00 |
Z6 | |||
1. | Sedláčková Hana | Kvaň | 01:53:00 |
2. | Vančurová Kateřina | Všeradice | 02:17:00 |
3. | Nováková Hana | Málkov | 02:20:00 |
4. | Moussilli Kristýna | Hostomice | 02:25:00 |
5. | Brennerová Klára | Všeradice | 02:38:00 |
6. | Reš Beata | Vižina | 03:28:00 |
M8 | |||
1. | Vašíček Denis | Praha | 03:34:00 |
2. | Stochla Martin | TOM Svišti Beroun | 03:42:00 |
3. | Šejnoha Jakub | Hatě | 03:43:00 |
4. | Votel Jan | TOM Svišti Beroun | 04:04:00 |
5. | Štěpán Vojtěch | Všeradice | 04:05:00 |
6. | Toth Matěj | Hodyně | 04:20:00 |
7. | Dvořák Jáchym | Hostomice | 04:52:00 |
8. | Parkán Jiří | Hostomice | 04:53:00 |
9. | Randák Jan | Vižina | 05:23:00 |
10. | Ksandr Jan | Beroun | DNF |
Z8 | |||
1. | Jansová Kristýna | Hodyně | 04:26:00 |
2. | Vančurová Anna | Všeradice | 04:39:00 |
3. | Jirouchová Michaela | Hořovice | 05:17:00 |
4. | Šebková Martina | Hostomice | 06:14:00 |
M10 | |||
1. | Boukal Emil | Hostomice | 05:22:00 |
2. | Vejvoda David | Všeradice | 05:25:00 |
3. | Grunt Jan | Hostomice | 05:30:00 |
4. | Moussilli David | Hostomice | 05:43:00 |
5. | Krotil Vojtěch | Běštín | 05:50:00 |
6. | Jirouch Tomáš | Hořovice | 06:00:00 |
7. | Parkán Šimon | Hostomice | 06:10:00 |
8. | Vorel Štěpán | TOM Svišti Beroun | DNF |
Z10 | |||
1. | Palivcová Tereza | Hostomice | 05:56:00 |
2. | Caithamlová Lucie | TOM Svišti Beroun | 06:17:00 |
3. | Šináglová Barbora | TOM Svišti Beroun | 06:19:00 |
4. | Baranková Denisa | TOM Svišti Beroun | 06:47:00 |
5. | Baťková Adéla | Málkov | 06:50:00 |
6. | Brennerová Berenika | Všeradice | 06:58:00 |
7. | Hnízdilová Kateřina | TOM Svišti Beroun | 08:16:00 |
8. | Šmatlíková Eliška | TOM Svišti Beroun | DNF |
M14 | |||
1. | Krotil Stanislav | Běštín | 08:22:00 |
2. | Rabiňák Lukáš | Hostomice | 08:50:00 |
3. | Vejvoda Jan | Všeradice | 09:17:00 |
4. | Brenner Vojtěch | Všeradice | 09:31:00 |
5. | Vorel Vojtěch | TOM Svišti Beroun | 10:24:00 |
6. | Grunt Karel | Hostomice | 11:38:00 |
Z14 | |||
1. | Šebková Kateřina | Hostomice | 08:07:00 |
2. | Hněvkovská Vendula | TOM Svišti Beroun | 08:36:00 |
3. | Zimová Sabina | Všeradice | 09:08:00 |
4. | Pešková Michaela | Tmaň | 09:54:00 |
5. | Vorlová Kristýna | TOM Svišti Beroun | 10:19:00 |
6. | Hněvkovská Šárka | TOM Svišti Beroun | 11:06:00 |